Ірина Коляденко виборола «срібло» на міжнародному турнірі в Польщі

67696111 939516713056355 101026104772395008 N

Ірпінчанка Ірина Коляденко завоювала срібну нагороду на 23-му Міжнародному турнірі з боротьби серед жінок «Poland Open» у Варшаві. Виступаючи у ваговій категорії до 65 кг, Ірина здолала суперниць із Польщі, Росії та Угорщини і вийшла у фінал.

У фіналі ірпінська спортсменка участі не брала. Як повідомив ITV її тренер Володимир Яременко, Ірина пошкодила гомілкостоп. Нога розпухла, рухи стали обмеженими. За словами тренера, оскільки попереду в Ірини – участь у чемпіонаті світу, було вирішено не ризикувати й відмовитися від фінального поєдинку.

Нагадаємо, в липні 20-річна Ірина Коляденко здобула золоту медаль на чемпіонаті України з вільної боротьби й отримала право представляти нашу країну на світовому чемпіонаті, який у вересні відбудеться в Казахстані. Перед цим вона пів року не брала участі в змаганнях після травми й операції на коліні.

Торік Ірина двічі стала бронзовою призеркою світових першостей: у вересні – юніорського чемпіонату в Словаччині, а в листопаді – чемпіонату світу серед жінок до 23-х років у Румунії.