Андрій Літвинов ініціює збір підписів за відкликання нардепа Горобця

photoeditorsdk-export (84)

В. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов ініціює збір підписів за відкликання з Верховної Ради України депутата Олександра Горобця. Про це Літвинов повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Ініціюю збір підписів мешканців щодо відкликання народного депутата, обраного по 95-му виборчому округу — Горобця Олександра Сергійовича. У зв‘язку з бездіяльністю. Обраний депутат, який має представляти інтереси громад, проігнорував звернення від 6 голів населених пунктів округу та проявив повну бездіяльність щодо Ірпінського району», — заявив в. о. мера після того, як профільний комітет парламенту затвердив проєкт Постанови «Про утворення та ліквідацію районів», яка передбачає створення Бучанського району замість Ірпінського.

Крім того, за словами Літвинова, Горобець «не представляє громаду та не допоміг жодним чином з моменту свого обрання у вирішенні численних питань міста».

«Нам потрібен депутат, який представлятиме та захищатиме інтереси громади та людей, які його обрали», — підкреслив в. о. міського голови.

Нагадаємо, раніше голови низки місцевих рад Приірпіння й нинішнього Києво-Святошинського району у відкритому листі до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та народного депутата Олександра Горобця закликали не допустити «кулуарного» створення укрупненого району з центром у Бучі. Підписанти листа наполягали на проведенні з ними зустрічі, щоб «відстояти інтереси громад щодо створення Ірпінського району».

10 червня представники громад Київщини пікетували будівлю Кабінету Міністрів України з вимогою надати статус адмінцентру нового району Ірпеню. Вони заявляли, що просування ініціативи щодо утворення Бучанського району відбувалося непрозоро, всупереч узаконеній Методиці формування районів та без урахування думки більшості громад, яких це безпосередньо стосується.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Петро Король розказав, як після деокупації ексгумували та перепоховували тіла розстріляних мешканців Ірпеня

Сьогодні, 18:19

Детальніше
Юні ірпінці здобули 16 нагород на чемпіонаті України з тхеквондо (фото)

Сьогодні, 15:55

Детальніше
Еміційно і талановито: в ірпінській бібліотеці діти співали про перемогу та патріотизм

Сьогодні, 14:15

Детальніше
Олександр Маркушин опублікував ролик про оборону та звільнення Ірпеня

Сьогодні, 12:36

Детальніше
Ірпінська «молодіжка» присвятила Ірпеню авторську пісню (відео)

Сьогодні, 11:29

Детальніше
Між Тлахомулько-де-Суньїга та Ірпенем підписано офіційну угоду про побратимство

Сьогодні, 10:36

Детальніше
Олександр Маркушин пригадав, як оголошував про звільнення Ірпеня

Сьогодні, 08:49

Детальніше
Мережі водопостачання і водовідведення Ірпеня інвентаризували та оцифрували

27 бер 19:52

Детальніше
Всі новини