Бучанське комунальне підприємство намагається отримати оплату за послуги, які надає «Ірпіньводоканал»

Photoeditorsdk Export 2022 02 01t191325.316

Бучанське комунальне підприємство «Бучасервіс» намагається отримати оплату за послуги, які надає жителям Бучі та Ворзеля КП «Ірпіньводоканал». Про це повідомляється на фейсбук-сторінці ірпінського підприємства та на його телеграм-каналі.

«КП “Ірпіньводоканал” інформує жителів Бучі та Ворзеля щодо неправомірності дій КП “Бучасервіс”. КП “Ірпіньводоканал” продовжує надавати послуги з централізованого водопостачання та водовідведення жителям Бучі та Ворзеля. Договори з КП “Ірпіньводоканал” є чинними, оплата згідно договорів здійснюється і надалі. Втім, 1 лютого 2022 року КП “Бучасервіс” розповсюдило повідомлення про свої тарифи на аналогічні послуги, які насправді надає КП “Ірпіньводоканал”», – зазначається в повідомленні.

Його автори наголосили, що «дії Бучанської міської ради та КП “Бучасервіс” є предметом для посиленої уваги з боку прокуратури та правоохоронних органів».

«Це дуже нагадує аферу бучанської влади з метою введення в оману своїх жителів для отримання прибутків через скандальне підприємство КП “Бучасервіс”, яке вже фігурує у ряді кримінальних проваджень. Платежі від населення на КП “Бучасервіс” можуть бути виведені на інші потреби, а людям доведеться здійснювати повторні оплати», – попереджає «Ірпіньводоканал».

У повідомленні підкреслюється, що КП «Бучасервіс» не має власної матеріально-технічної бази для надання послуг із централізованого водопостачання та водовідведення.

«Про будь-які спроби захопити майно КП “Ірпіньводоканалу” підприємство одразу повідомлятиме правоохоронні органи, прокуратуру, ЗМІ, громаду та керівництво Київської області», – додали ірпінські комунальники.

Нагадаємо, на початку липня минулого року правоохоронці викрили організовану злочинну групу бучанських посадовців-комунальників, які завдали збитків державі на суму понад 2 млн грн. За інформацією соцмереж, йшлося про директора КП «Бучасервіс», колишнього заступника Ворзельського селищного голови Сергія Мостіпаку та його спільників.

«Вигадані ремонти, псевдотендери, підроблені договори підряду. Учасники угруповання заволодівали бюджетними коштами під час виконання серії капітальних ремонтів дорожнього покриття. Встановлено, що учасники організували виділення додаткових коштів на здійснення капітального ремонту прибудинкових територій громади. Водночас ремонтні роботи на вказаних ділянках проведені не були, а зловмисники завдали збитків територіальній громаді на суму близько 2 мільйони гривень, розподіливши гроші між собою», – інформували правоохоронці.

Крім того, як повідомляв у соцмережі бучанець, державний експерт Міністерства інфраструктури України Павло Білокриницький, КП «Бучасервіс» незаконно вимагало та отримало значні суми від мешканців будинку №36 по вул. Островського в м. Буча.

«Офіційно людям було нараховано по 9000 грн за електроенергію впродовж трьох місяців, хоча це зовсім не відповідало встановленому тарифу. В реальності кошти були стягнені з громадян за заміну лічильника, процедура заміни якого була проведена також незаконно. Відповідно до договорів, укладених між КП “Бучасервіс” та мешканцями будинку, заміна лічильника входила в обов’язок комунального підприємства. Відповідно до договору мешканці не зобов’язані сплачувати за цю процедуру та за лічильник», – зазначив Білокриницький.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!