Реклама

Чемпіонат світу з мотокросу, який мав відкритися в Приірпінні у травні, перенесли через пандемію

Photoeditorsdk Export 2021 03 25t093733.470

Чемпіонат світу з мотокросу серед екіпажів, відкриття якого мало відбутися в Приірпінні в середині травня цього року, перенесли на наступний рік через пандемію COVID-19. Про це повідомив організатор етапу чемпіонату в Україні, депутат Ірпінської міської ради від партії «Нові Обличчя» Олександр Пащинський.  

«Чемпіонат світу з мотокросу серед екіпажів перенесено на 2022 рік. Наслідки пандемії COVID-19 продовжують відчуватися у світі спорту довше, ніж передбачав будь-хто з нас. Хоча в багатьох країнах Європи програму вакцинації вже розпочато, проте щодо перших чотирьох етапів Чемпіонату було внесено зміни. Перенесено на 2022 рік етапи змагань, що мали відбутися на мототрасі СТК «Сона», що в місті Буча (Україна), Бру (Франція), Маркело (Нідерланди), та третій етап в Крамоліне (Чехія) перенесено на жовтень 2021 року. Всі ми засмучені такою новиною. Але в той же час ми з командою рішуче налаштовані продовжити роботу і вже наступної весни провести найяскравішу та найзахопливішу подію року», – написав Пащинський на своїй сторінці у фейсбуці.

Водночас він нагадав, що «вже дуже скоро «Сона» буде знову рада приймати шанувальників мотоспорту»: у травні там має розпочатися Відкрита особиста першість із мотокросу.

Як повідомлялося, на початку березня Олександр Пащинський підписав контракт на проведення на трасі СТК «Сона» юніорського чемпіонату світу з мотокросу 2023 року.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама