Реклама

Відкриття Чемпіонату світу з мотокросу 2021 року планують провести в Приірпінні

Photoeditorsdk Export 2020 11 26t143823.496

Згідно з попереднім календарем проведення Чемпіонату світу з мотокросу 2021 року серед екіпажів, відкриття першості відбудеться в Приірпінні на Київщині – на мототрасі спортивно-технічного клубу «Сона». Про це повідомив організатор цього етапу змагань, депутат Ірпінської міської ради Олександр Пащинський.

«Для мене та нашої команди відкривати сезон Чемпіонату світу – дуже знаково та відповідально. Ми зробимо все можливе, щоб і цього сезону наш комплекс було визначено кращим місцем проведення етапу світових змагань з мотокросу», – зазначив Пащинський на своїй сторінці у фейсбуці.

Чемпіонат повинен стартувати 15–16 травня. Усього календар світової першості передбачає 12 етапів змагань в Україні, Франції, Чехії, Нідерландах, Естонії, Німеччині, Швейцарії та Словенії. Фінал – 25–26 вересня в Рудерсбергу (ФРН).

Нагадаємо, Чемпіонат світу з мотокросу, а також Чемпіонат Європи з квадрокросу, які мали бути проведені у 2020 році, перенесли на наступний рік через пандемію коронавірусу.

Уперше такі чемпіонати відбулися в Приірпінні торік у травні.

Як повідомлялося, цього року на трасі «Сони» провели фінальний етап Кубка України з мотокросу (близько ста учасників) та чотири етапи Відкритого кубка з мотокросу (півтори сотні спортсменів із України та Білорусі).


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама