Реклама

Гостомельський склозавод виділив 800 тис. грн на реконструкцію інфекційного відділення Ірпінської лікарні

Photoeditorsdk Export 2020 03 21t214602.068

ПрАТ «Ветропак Гостомельський склозавод» виділив 800 тис. гривень на реконструкцію інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні.

Ці кошти будуть використані на ремонт вентиляційної мережі відділення.

Як повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, який разом із першим заступником мера Олександром Маркушиним контролює хід робіт, сьогодні об’єкт відвідали підрядники й «була проаналізована ситуація з вентиляцією, тому що в інфекційному відділені до вентиляції є специфічні вимоги».

За словами Карплюка, сьогодні також представники «Ірпіньводоканалу» вивчали стан каналізаційної системи, оскільки каналізація в такому закладі теж має специфіку.

«Йдуть активні фасадні роботи. Завершили сьогодні роботи з відмосткою, також завершуються роботи з внутрішнього демонтажу. Сьогодні ми активно працювали з хлопцями, які мають ремонтувати дах — і я щиро вірю, що вони з завтрашнього дня приступлять до робіт. Були оплачені більшість матеріалів, пов’язаних із внутрішніми роботами — це кафель, електрика — і сьогодні вночі вже заходять електрики. Тому, шановна громадо, я щиро вірю, що за короткий період ми зможемо завершити весь той запланований обсяг робіт, які вже розпочали», — сказав, зокрема, голова Інвестради.

«Ще раз дякую кожному, хто долучився! Ми обов‘язково поборемо негаразди, а після цього хотілося б такої ж єдності у всьому», — додав він.

https://www.facebook.com/karplyuk2019/videos/632400687321785/

Нагадаємо, реконструкція інфекційного відділення лікарні розпочалася вчора. У кінці дня Олександр Маркушин висловив подяку підприємцям Ірпеня, Бучі й Гостомеля, які долучилися до реконструкції та надають максимальну підтримку. Він також подякував Бучанській міськраді, яка пообіцяла відремонтувати дах інфекційного відділення, і висловив сподівання, що вона обов’язково це виконає.

У четвер Ірпінська міськрада виділила на капітальний ремонт інфекційного відділення лікарні 500 тис. грн. Водночас Олександр Маркушин закликав депутатський корпус і бізнесменів надати фінансову допомогу для швидкого, без затяжних тендерних процедур, проведення ремонтних робіт.    

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама