«Irpin Reconstruction Summit» підпише меморандум про співпрацю з відомим італійським архітектором Стефано Боері

photoeditorsdk-export (1)

Команда проєкту з відновлення Ірпеня «Irpin Reconstruction Summit» (IRS) готується до підписання меморандуму про співпрацю з відомим італійським архітектором і урбаністом Стефано Боері – партнером-засновником компанії «Stefano Boeri Architetti» та президентом міжнародної виставки архітектури, дизайну й мистецтва «Triennale Milano». Про це повідомляється на сторінці IRS фейсбуці.

«”Irpin Reconstruction Summit” на фінішній прямій до підписання меморандуму з італійським архітектором Стефано Боері. Серед його найвідоміших проєктів – “Вілла Медітерране” в Марселі, “Будинок моря Ла Маддалена” та “Вертикальний ліс” у Мілані, де Стефано Боері використовує раціоналізацію технічних рішень для фасаду – для оптимізації ресурсів та забезпечення можливості вертикального лісу як соціального житла», – йдеться в повідомленні «Irpin Reconstruction Summit».

Зазначається, що в липні цього року з ініціативи Боері на «Triennale Milano» був відкритий український павільйон.

«Підписання меморандуму між Ірпінською міською радою та Стефано Боері сприятиме залученню міжнародного досвіду, використанню раціональних технічних рішень та оптимізації ресурсів, пов’язаних з проєктом та відбудовою», – наголошується в повідомленні.

У травні цього року Стефано Боері був гостем-спікером на онлайн-зустрічі «Irpin Reconstruction Summit 2.0» на тему «Урбанізм та smart city».

«Нам приємно бути частиною команди з відбудови Ірпеня й інших міст і селищ, які зазнали руйнувань внаслідок дій російської армії. Ми можемо поділитися своїми ідеями щодо відбудови міст. Ми можемо побудувати ще краще місто, ніж воно було. Це майбутнє, яке ми побудуємо разом», – зазначив під час зустрічі італійський архітектор.

Нагадаємо, днями Стефано Боері взяв участь у презентації проєкту «Irpin Reconstruction Summit» у Мілані.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!