Ірпінь та Коцюбинське стали побратимами

219976513_1966340793541122_3542103211743739482_n

Сьогодні Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та Коцюбинський селищний голова Сергій Даніш підписали угоду про побратимство між містом Ірпінь та селищем Коцюбинське. Про це мер Ірпеня повідомив на своїй сторінці у фейсбуці. 

«З 1962 року Коцюбинське було в адміністративному підпорядкуванні Ірпінської міської ради. Ми мали спільну освітню, медичну, культурну та інші сфери.  Мешканці Коцюбинського обирали міського голову Ірпеня і мали своїх представників в Ірпінській міськраді та виконавчому комітеті. Минулого року після місцевих виборів громада Коцюбинського виборола право бути окремою громадою. До цієї справи потужно долучилася і Коцюбинська команда партії “Нові Обличчя”, яка має найбільшу фракцію у селищній раді. Попри тиск потужного лобі столичних забудовників, ласих до Біличанського лісу, команда Сергія Даніша дійшла до вищого керівництва держави і тепер Коцюбинське – самостійне», – написав Маркушин.

Відсьогодні Ірпінь та Коцюбинське будуть втілювати нові спільні проєкти – в інфраструктурному, молодіжному, спортивному та туристичному напрямках.

«Попереду у наших громад безліч спільних цікавих проектів. Зокрема, у молодіжному, туристичному, спортивному, інфраструктурному напрямках. Ми завжди мали сильну підтримку з боку Ірпеня і, я впевнений, матимемо її й надалі», – розповів Сергій Даніш на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, Ірпінь має побратимські зв’язки з низкою міст світу та України: Мілуокі (США), Борна (Німеччина), Піш (Польща), Алітус (Литва), Паневежис (Литва), Мцхета (Грузія), Молодечно (Білорусь), Сміла (Україна), Переяслав (Україна). 

Найбільш активною є співпраця з німецьким містом Борна, з яким у 2016 році було відновлене партнерство. Ірпінь і Борна реалізовують уже третій крупний спільний проєкт – створення в нашому місті добровільної пожежної дружини. У рамках проєкту в кінці жовтня – на початку листопада минулого року