Реклама

Ірпінські комунальники вчаться надавати першу допомогу

Photoeditorsdk Export 2019 11 28t111506.948

Для працівників комунального підприємства «Управління благоустрою міста» в Ірпені на Київщині організували тренінг із надання першої допомоги. Заняття провів фахівець із ірпінської «Муніципальної варти». Про це повідомив перший заступник керівника «Управління благоустрою» Дмитро Скрипник.

«Колектив КП «Управління благоустрою міста» підвищує кваліфікацію! На сьогоднішній зустрічі з фахівцем із надання першої медичної допомоги – працівником КП «Муніципальна варта» – засвоїли та набрались необхідного досвіду та первинних навичок. Для кожного з нас цей отриманий досвід є важливим!» – написав Дмитро Скрипник на сторінці свого підприємства в соцмережі.

Як повідомлялося, минулого тижня розпочався навчальний цикл підвищення кваліфікації з надання першої допомоги в самій «Муніципальній варті». У зимовий період це підприємство планує організувати декілька відкритих занять, на яких зможуть бути присутніми всі охочі.

Нагадаємо, на початку листопада головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський провів відкритий тренінг із надання першої допомоги при дорожньо-транспортних пригодах.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама