Ірпінська вчителька перемогла у Всеукраїнському конкурсі аудіовиконавців

photoeditorsdk-export - 2022-01-13T185827.972

Педагогиня-організаторка Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування України Наталія Шмарко перемогла у Всеукраїнському конкурсі аудіовиконавців «Магія голосу». Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міськради.

Конкурс відбувся в місті Боярка в рамках Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка, в якому загалом узяли участь понад 250 осіб із різних регіонів України.

Наталія Шмарко виконала три вірші на патріотичну тематику. Автор поезій – військовослужбовець Валерій Яценко, який зараз бере участь у бойових діях на Сході України. За результатами змагання Наталія посіла перше місце у старшій віковій категорії. Оцінювання проводив диктор, актор дубляжу та озвучування Павло Голов.

Нагадаємо, восени 2020 року Наталія Шмарко разом із учнями ліцею почала реалізовувати проєкт «Україна говорить жестами», спрямований на популяризацію жестової мови. З цим проєктом ліцейна команда «Варяги» здобула перемогу у Всеукраїнському освітньому конкурсі «Відкривай Україну».

У липні 2021 року Наталія Шмарко стала переможницею конкурсу на отримання стипендії Ірпінського міського голови для обдарованої молоді в номінації «культурно-мистецький діяч».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!