Ірпінський центр первинної меддопомоги – лідер вакцинаційної кампанії в Україні

20211004-act1

Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги посідає перше місце серед медзакладів України за кількістю вакцинованих  від коронавірусу пацієнтів. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці директор центру Андрій Левківський.

Лише за вчорашній день щеплення отримали 915 пацієнтів закладу.

«За весь період ваккампанії ми вакцинували понад 70 000 осіб, з них понад 40 000 отримали дві дози вакцини. Чи багато це? Це найбільший показник в Україні серед центрів, задіяних у ваккампанії!» – зазначив Андрій Левківський.

Водночас він зауважив, що навіть такого результату недостатньо для досягнення колективного імунітету в регіоні.

«Чи складно нам? Звісно, так, неймовірно складно! Колектив працює на межі своїх можливостей…. Особливо тяжко зараз, захворюваність на COVID-19 росте щодня, а з нею – і навантаження на медичну систему… Звертаюсь до наших пацієнтів: поважайте та цінуйте роботу медичних працівників, дослухайтесь до їх рекомендацій, будьте толерантними, нам потрібна ваша підтримка! Разом ми зможемо подолати цей складний період! Вакцинуйтесь та не хворійте!» – додав керівник медзакладу.

Нагадаємо, раніше центр опублікував для пацієнтів алгоритм дій під час нової хвилі епідемії COVID-19.

На початку вересня ц. р. пресслужба Міністерства охорони здоров’я повідомила, що Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги входить у трійку лідерів в Україні за темпами проведення вакцинації.

У жовтні він увійшов у ТОП-20 найкращих в Україні закладів первинної медицини та отримав відзнаку «Public Health Awards – 2021». 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!