Реклама

Маркушин і Карплюк обговорили з представником України при ЄС можливості співпраці з євроінституціями щодо відбудови Ірпеня

Маркушин і Карплюк обговорили з представником України при ЄС можливості співпраці з євроінституціями щодо відбудови Ірпеня

Делегація з Ірпеня на чолі з міським головою Олександром Маркушиним і головою Інвестиційної ради міста Володимиром Карплюком зустрілася сьогодні в Брюсселі з представником України при Євросоюзі Всеволодом Ченцовим і обговорила з ним можливості співпраці з установами ЄС і з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо відновлення знищеної російськими окупантами ірпінської інфраструктури.

У зустрічі також узяли участь депутат Ірпінської міськради Андрій Помазан, координатор Гуманітарного штабу Ірпеня Петро Щербина та депутатка Бучанської міськради Ірина Ярмоленко.

«Не припиняємо стукати у всі можливі двері, щоб якомога швидше знайти фінансування для відбудови нашого міста», – зазначив Олександр Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

Він нагадав, що за останню декаду була проведена ціла низка міжнародних зустрічей, присвячених залученню ресурсів для відбудови Ірпеня: «Вже провели перемовини з нашими американськими друзями з міста-побратима Ірпеня Мілвокі та з інвесторами з міста Г‘юстон. Також взяли участь у «Baltic Business Forum» у Польщі, де розповіли міжнародній спільноті та представникам великого бізнесу про масштабні руйнування Ірпеня і потребу в його швидкому відновленні».

«Цього тижня матимемо ще багато робочих зустрічей, які, сподіваюся, принесуть корисний результат для Ірпінської громади», – відзначив міський голова.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Судитимуть російського десантника, який розстріляв сімʼю з малолітніми дітьми в Бучі

Сьогодні, 17:18

Детальніше
«Друга Ріка» передала ще 200 FPV-дронів для ЗСУ в рамках благодійного туру «Нескорені»

Сьогодні, 16:18

Детальніше
У мера Ірпеня Олександра Маркушина з'явився новий радник за 66 тисяч грн на місяць

Сьогодні, 15:21

Детальніше
В ірпінському мікрорайоні Романівка демонтують понівечений Будинок культури

Сьогодні, 12:54

Детальніше
"Нічого не міняється. Знову нараховуються зарплати по 100, 150, 200 тисяч, при цьому на ЗСУ ми виділяємо ганебні 5 млн" — Андрій Літвинов

Сьогодні, 12:51

Детальніше
6,5 млн грн на зарплати чиновників виконкому Ірпінської міськради у червні — рекорд за 2024 рік

Сьогодні, 12:47

Детальніше
Ірпінців запрошують долучитися до плетіння сіток для ЗСУ

Сьогодні, 11:23

Детальніше
Поліція Київщини розшукує 15-річну Софію Морозову та 14-річну Діану Лизлову з Ірпеня

Сьогодні, 11:21

Детальніше
Всі новини