Маркушин і Карплюк обговорили з представником України при ЄС можливості співпраці з євроінституціями щодо відбудови Ірпеня

Photoeditorsdk Export

Делегація з Ірпеня на чолі з міським головою Олександром Маркушиним і головою Інвестиційної ради міста Володимиром Карплюком зустрілася сьогодні в Брюсселі з представником України при Євросоюзі Всеволодом Ченцовим і обговорила з ним можливості співпраці з установами ЄС і з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо відновлення знищеної російськими окупантами ірпінської інфраструктури.

У зустрічі також узяли участь депутат Ірпінської міськради Андрій Помазан, координатор Гуманітарного штабу Ірпеня Петро Щербина та депутатка Бучанської міськради Ірина Ярмоленко.

«Не припиняємо стукати у всі можливі двері, щоб якомога швидше знайти фінансування для відбудови нашого міста», – зазначив Олександр Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

Він нагадав, що за останню декаду була проведена ціла низка міжнародних зустрічей, присвячених залученню ресурсів для відбудови Ірпеня: «Вже провели перемовини з нашими американськими друзями з міста-побратима Ірпеня Мілвокі та з інвесторами з міста Г‘юстон. Також взяли участь у «Baltic Business Forum» у Польщі, де розповіли міжнародній спільноті та представникам великого бізнесу про масштабні руйнування Ірпеня і потребу в його швидкому відновленні».

«Цього тижня матимемо ще багато робочих зустрічей, які, сподіваюся, принесуть корисний результат для Ірпінської громади», – відзначив міський голова.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!