«Намальований Ірпінь – 2022»: художники стихійно розпочали традиційний пленер
03 May 11:08, 2022
Двоє художників із власної ініціативи розпочали традиційний пленер «Намальований Ірпінь». Про це розповіла керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.
«Незмінні учасники нашого пленеру Олександр Ольхов і Тетяна Красна абсолютно спонтанно розпочали цьогорічний безсткороковий пленер «Намальований Ірпінь». Запрошуємо художників до Ірпеня. Радо зустрінемо, знайдемо де переночувати і що поїсти! На жаль, ви побачите наш Ірпінь зовсім іншим, але точно захочете залишити його на своїх полотнах», – написала Євгенія Антонюк на своїй сторінці у фейсбуці.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/05/279152351_471072708137775_7966395962870478775_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/05/photoeditorsdk-export-1-4-1024x804.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/05/279289137_471058028139243_359040233521347_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/05/photoeditorsdk-export-8-1024x687.png)
Нагадаємо, 22 травня минулого року виставкою на Мистецькій алеї в центрі міста завершився VI Всеукраїнський пленер «Намальований Ірпінь» імені Володимира Сидорука. 3 грудня в Ірпінській міській бібліотеці презентували каталог робіт, створених під час цього пленеру.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!