Новели двох ірпінських письменників увійшли до нової збірки «WorkStory: робота у фокусі літератури»

photoeditorsdk-export - 2021-07-15T135019.913

До нової збірки есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури», виданої за результатами однойменного міжнародного літературного конкурсу, увійшли твори двох ірпінців – Юрія Щербини та Катерини Ступар. Про це повідомили в Національній спілці письменників України.

Нагадаємо, молоді літератори з Ірпеня стали фіналістами конкурсу в номінації «Новели». Катерина Ступар, яка публікується під псевдонімом Катерина Холод, представила твір під назвою «Теракотова книгарня», а Юрій Щербина (псевдонім Нік Орач) – «Поля Елізія».  

Нову книгу днями презентували в столичному Будинку письменників Кабінет молодого автора НСПУ та відомий прозаїк, голова журі конкурсу Любко Дереш.

«Есе та новели, зібрані в книжці “WorkStory”, розповідають про трудові будні представників багатьох професій: журналістів, офіціантів, кондитерів, редакторів, рекрутерів, поліціянтів, педагогів, режисерів і діячів культури, гідів, ріелторів, різноробів, а також українських трудових мігрантів. Кожна з цих історій так чи інакше розкриває реальні події із життя авторів або їхніх близьких і знайомих і є певним зрізом тієї ситуації, яка притаманна нашому часу», – зазначають у Спілці письменників.

Упорядницею збірки є керівниця