«Нові обличчя» провели День здоров’я на СМУ (відео)

Цими вихідними для жителів району СМУ в Ірпені провели День здоров’я. Пройти невеличке обстеження та отримати консультацію лікаря в парку Покровському міг кожен охочий.

Євгенія Антонюк, член команди «Нові Обличчя»:
«Працюючи з проблематикою цього мікрорайону, ми дуже багато почули прохань про те, що люди б хотіли, щоб у нашому мікрорайоні пройшов День здоров’я. Це вже стало хорошою традицією, люди знають, що є така практика, тому нас попросили, щоб ми допомогли це організувати».  

Дмитро Чава, член команди «Нові Обличчя»:
«Чим раніше людина виявила хворобу, тим швидше вона може її вилікувати. Задля цього ми і влаштували таку акцію».

За словами мешканців району, така акція виявилась як ніколи доречною. Адже до лікарні сьогодні не завжди є можливість, а подекуди й бажання йти.

Надія, жителька району СМУ:
«Це дуже корисно й дуже потрібно людям. І не тільки нам, пенсіонерам, але й для молоді також, я думаю».

Василь, житель району СМУ:
«Не кожному вдається потрапити в лікарню. Або грошей не вистачає. Так що, я думаю, це добре».

Людмила, жителька району СМУ:
«Щодня це неможливо, напевно — відволікати медиків, але за те, що такі акції є,  дякуємо партії “Нові обличчя”. Я — за партію».

Загалом пройшли обстеження більше 50 людей. У трьох із них виявили підвищений цукор у крові, а ще в кількох – надміру високий тиск. Усім пацієнтам надані медичні рекомендації. 

Антоніна Довганич:
«Коли люди приходять, вони дуже вдячні. Гарний сонячний день, всіх запрошуємо на День здоров’я. Рекомендуємо проводити такі дні й надалі».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!