Реклама

Озеленення Ірпеня: нову партію дерев висадять на початку Соборної

Photoeditorsdk Export 2019 10 17t104924.401

Сьогодні на 13.45 запланована висадка в Ірпені наступної партії дерев – цього разу на початку вулиці Соборної. Про це повідомив ITV керівник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Ірпінської міськради Андрій Літвинов. 

Напередодні співробітники комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» підготували місце під посадку. «Працівниками дільниці благоустрою проведено роботи з чорніння чорноземом прибудинкової території будинку по вул. Соборній, 1/4», – зазначається на сторінці підприємства в соцмережі.

Майбутню висадку дерев у цьому місці анонсував минулого тижня перший заступник міського голови Олександр Маркушин. Також, за його словами, найближчим часом нові зелені насадження мають з’явитися на вулиці Заріфи Алієвої.

Нагадаємо, 6 жовтня Ірпінська міська рада та партія «Нові обличчя» розпочали масштабне озеленення Ірпеня: з нагоди Дня охорони навколишнього середовища посадили більше сотні дерев і кущів у парку Незнайка та на вулиці Ярославській. 11 жовтня на Соборній (на ділянці від вул. Гагаріна до вул. Пушкінської) висадили 25 лип.

Загалом, як повідомив Олександр Маркушин, протягом трьох тижнів планують посадити понад 300 дерев та близько 100 кущів.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама