Після відбудови дитсадок «Радість» в Ірпені вміщатиме більше дітей

A26i9888

Відповідно до проекту відбудови дитячого садочка «Радість», що на вулиці Миру 1Г в Ірпені, у закладі добудують ще один поверх і приведуть його у відповідність до сучасних норм. Про це журналістам ITV розповів депутат Ірпінської міської ради Андрій Літвинов.

Як відомо, приміщення дитсадка «Радість» було пошкоджено під час бойових дій в Ірпені. Значна частина будівлі вигоріла і не підлягає ремонту. Допомогти Ірпеню відновити дошкільний заклад взявся уряд Литви. Проектно-кошторисна документація вже готова, визначені підрядні організації і найближчим часом розпочнуться будівельні роботи.

«Приміщення частково демонтують та зроблять надбудову одного поверху. Садок буде приведений із, так би мовити, радянських норм до сьогоденних. Буде облаштовано два ліфти – один інклюзивний, один технічний. Також збільшиться актова та спортивна зали, буде клас інформатики. А же, з’являться дві додаткові групи», — повідомив Андрій Літвинов.

Нагадаємо, нещодавно в Ірпені відбулася робоча нарада щодо відновлення дитсадка «Радість» за участі представників уряду Литовської республіки та Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської республіки в Україні Вальдемараса Сарапінаса. Тоді було озвучено, що завершити відбудову садочка планують до 1 вересня 2023 року.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300