Прокурор Роговенко хотів засудити чоловіка через 4 роки після його смерті

Photo 2019 11 21 11 20 34

Прокурор Максим Роговенко, який нині очолює Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури, передав до суду обвинувальний акт щодо особи, що скоїла тяжкий злочин, через чотири роки після смерті обвинуваченого та через сім років після вчинення злочину. Про це журналістам ITV стало відомо з текстів ухвал Ірпінського міського суду, що зберігаються в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Злочин, у якому обвинувачувався померлий, передбачений ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України – умисне завдання тяжких тілесних ушкоджень.

В ухвалі від 24 липня 2019 р. (про призначення підготовчого судового засідання у справі) зазначається, що чотирма днями раніше «до Ірпінського міського суду від заступника начальника Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Роговенка М. В. надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні по обвинуваченню особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України».

У документі зазначається, що кримінальне провадження було відкрите ще 8 грудня 2013 р.

Під час підготовчого судового засідання, яке відбулося 6 серпня 2019 р., суд ухвалив закрити кримінальне провадження у зв’язку зі смертю обвинуваченого, про яку свідчить актовий запис, зроблений 13 жовтня 2015 р.

При цьому відзначалося, що злочин був скоєний 9 березня 2012 р.

Нагадаємо, що в серпні 2019 р. Максим Роговенко з рекордною швидкістю – наступного дня після відкриття – закрив кримінальне провадження щодо забудовника Антона Мирончука, якому інкримінують підробку документів для уникнення сплати більш ніж 4 млн грн пайових внесків до міського бюджету.

Відомо, що Роговенко володіє кількома квартирами та комерційними приміщеннями в житлових комплексах Мирончука. Нерухомість, яка не відображена в деклараціях прокурора, здається ним в оренду.

За повідомленнями мас-медіа, Максим Роговенко стоїть за організацією тиску на підприємства Ірпеня, Бучі та Приірпіння з метою одержання неправомірної вигоди.

Керівником Максима Роговенка є очільник Києво-Святошинської місцевої прокуратури Юрій Дмитрунь, якого через корупційні зв’язки з забудовниками пристоличного регіону ЗМІ називають «квартирним прокурором». Його діянням були присвячені резонансні журналістські розслідування, в яких Дмитруня іменують «найбагатшим прокурором України».  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Британський журнал «The British Army Review» опублікував спецвипуск, присвячений битві на річці Ірпінь

20 Feb 17:29

Детальніше
Завтра Ірпінська громада прощатиметься із загиблим захисником Андрієм Трофименком

20 Feb 17:21

Детальніше
Зовсім скоро в Ірпені запрацює Центр надання соціальних послуг

20 Feb 17:00

Детальніше
Майже два мільйони доходу в 2023 — аналіз декларації Романа Янкового

20 Feb 14:16

Детальніше
76 ударів ножем та викруткою: поліцейські розслідують вбивство у Коцюбинському

20 Feb 11:47

Детальніше
Скільки маскувальної сітки за час своєї роботи сплели волонтери БФ "Вільні люди Ірпеня"

20 Feb 11:27

Детальніше
Депутат Ірпінської міськради пропонує назвати одну з вулиць Києва на честь Героїв Ірпеня

20 Feb 09:15

Детальніше
Трохи більше 200 тисяч доходу в рік та шість автівок у родинному автопарку — аналіз декларації Анатолія Кушнірчука

19 Feb 20:11

Детальніше
Всі новини