Сергій Даніш спростував чутки про зрив опалювального сезону в Коцюбинському

74151995_616451318885911_4570516630886416384_o

В. о. селищного голови Коцюбинського Сергій Даніш спростував чутки про зрив опалювального сезону в селищі. Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці.

«Хочу припинити усі маніпуляції і брехню про начебто зірваний опалювальний сезон у Коцюбинському. Всі ми прекрасно розуміємо, що їх розповсюджують люди, які живуть лише задля і завдяки пліткам та чорному піару й поливанню брудом нашого з вами селища. Коцюбинське вперше за останні чотири роки вчасно готове до опалювального сезону, і це комусь дуже не подобається. Теж добре розуміємо, кому і чому», – зазначив Сергій Даніш.

Він наголосив, що у п’ятницю підписав розпорядження про початок опалювального сезону в Коцюбинському з 28 жовтня.

«Відповідно до розпорядження першого заступника Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, 28 жовтня стартував опалювальний сезон по всьому Ірпінському регіону. І ті, хто хоч трохи розуміє цю процедуру, добре знають, що санкціонований запуск газу в котельнях здійснюють лише працівники “Київоблгазу”. Вчора їхні бригади працювали в Ірпені, сьогодні зранку почали роботу в Коцюбинському. Протягом всього дня тривають пуско-налагоджувальні роботи. Вже до ночі споживачі, які отримують тепло від котелень на вулицях Меблевій та Доківській, матимуть теплі батареї. Уже запущено тепло у ліцеї та багатоквартирних будинках, які отримують тепло з Києва. КП “Київтепломережа” повідомило нам про аварію, яку вже ліквідовують, тому будинки по вулиці Пономарьова (в районі ДОЗу) теж скоро будуть з теплом», – написав Сергій Даніш.

«Рекомендую усім, хто різко забув про те, як і коли стартував опалювальний сезон в минулі роки, прикусити язика! Вибачте, але накипіло!» – додав він.

Нагадаємо, 10 жовтня тодішній голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян повідомляв, що вперше за чотири роки Коцюбинське вчасно готове до старту опалювального сезону.

НОВИНИ

«Бест охорона» почала опікуватися Ірпінським ліцеєм інноваційних технологій (відео)

26 вер 19:57

Детальніше
Гроші на ремонт будинків, нові закордонні міста-побратими: Маркушин розповів про рішення сесії міськради (фото)   

26 вер 19:18

Детальніше
«Домінет»: відновлення інтернету під обстрілами та відродження після деокупації Ірпеня (відео)

26 вер 18:44

Детальніше
В Ірпені нагородили рятувальників за заслуги перед містом (відео)

26 вер 16:47

Детальніше
Італійський фонд до зими відремонтує в Ірпені три багатоквартирні будинки  

26 вер 15:58

Детальніше
Фонд відновлення Ірпеня продовжив серію відеорозповідей про зруйновані будинки містян (відео)

26 вер 15:19

Детальніше
Ірпінська молодіжна рада провела турнір із прибирання сміття (відео)

26 вер 13:37

Детальніше
В Ірпінській бібліотеці набирають обертів курси української мови (відео)

26 вер 12:49

Детальніше
Всі новини