Спроба Гуріна заблокувати роботу Ірпінської міськради провалилася – рішення судів

photoeditorsdk-export - 2021-01-13T124704.458

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без змін ухвалу Київського окружного адміністративного суду про відмову Артему Гуріну в задоволенні клопотання, яким останній намагався заблокувати діяльність Ірпінської міської ради. Рішення апеляційного суду було ухвалене вчора.

Як свідчить ухвала суду першої інстанції від 21 грудня 2020 року, Артем Гурін звертався з заявою про забезпечення його позову до Ірпінського міського голови Олександра Маркушина. Суть позову – домогтися виконання незаконної «постанови» ТВК про визнання Гуріна депутатом Ірпінської міськради замість Віолетти Дворнікової, яка нібито відмовилася від мандата, та дати йому можливість брати участь у сесіях. У заяві про забезпечення позову містилося клопотання про заборону скликання сесій міськради за участю Дворнікової та без участі Гуріна.

«Суд прийшов до висновку про необгрунтованість поданої заяви та, як наслідок, про відсутність підстав для її задоволення, оскільки відсутні очевидні ознаки протиправності дії Ірпінського міського голови Маркушина Олександра Григоровича щодо недопущення до участі та голосування на пленарних засіданнях Ірпінської міської ради VIII скликання Гуріна Артема Вікторовича», – зазначається в ухвалі.

Нагадаємо, 1 грудня 2020 р. Київський окружний адмінсуд уже відмовляв Артему Гуріну в забезпеченні позову щодо припинення депутатських повноважень Віолетти Дворнікової, а Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію Гуріна, залишивши цю ухвалу без змін.

22 грудня 2020 року Центральна виборча комісія України визнала протиправними та скасувала постанови Ірпінської міської ТВК про визнання Віолетти Дворнікової особою, що відмовилася від депутатського мандата, та про обрання і реєстрацію депутатом іншого кандидата від ВО «Батьківщина» – Артема Гуріна. ЦВК дійшла висновку, що «дії окремих членів Ірпінської міської територіальної виборчої комісії містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 157 та частиною другою статті 158-3 Кримінального кодексу України», та звернулася з цього приводу до Національної поліції.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Рятівник «братів наших менших». Олексій Суровцев вивіз із воєнного Ірпеня понад 200 тварин

16 тра 19:49

Детальніше
У вівторок у центрі Ірпеня знову роздаватимуть корм для собак і котів

16 тра 18:02

Детальніше
Олександр Маркушин – про нинішній стан освітніх закладів Ірпеня (відео)

16 тра 17:51

Детальніше
Жодних проблем із зарахуванням першокласників у школи Ірпеня немає, – Олег Білорус

16 тра 16:57

Детальніше
Олександр Маркушин закликав ірпінських депутатів ставити свої політичні амбіції нижче від інтересів містян

16 тра 15:07

Детальніше
Мешканців Ірпеня звільнили від оплати «комуналки» за період, коли в місті йшли бойові дії (відео)

16 тра 14:24

Детальніше
Звання «Почесний громадянин Ірпеня» посмертно присвоїли 12 захисникам міста (відео)

16 тра 13:59

Детальніше
Олександр Маркушин пояснив, чому соціальне житло в Ірпені будуватимуть на території санаторію «Ластівка» (відео)

16 тра 12:54

Детальніше
Всі новини