«Синергію» вдруге визнали найкращою девелоперською компанією року в передмісті Києва

Photoeditorsdk Export 2020 12 19t123121.835

Будівельна група «Синергія», яка активно працює в Ірпені на Київщині, вдруге здобула статус №1 на ринку за підсумками Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2020» («Choice of the Year»). За результатами всеукраїнського дослідження саме бренд «Синергія» українські споживачі другий рік поспіль називають найкращим у номінації «Девелоперська компанія року в передмісті Києва». Про це повідомляється на сторінці компанії у фейсбуці.

«2020 – рік випробування, рік хвилювання, рік перевірки. Тим цінніше для нас визнання та високий рівень підтримки українських споживачів. У нових реаліях ринку ми трансформувалися, адаптувалися та приймали швидкі рішення. Запустили онлайн-офіс. Підтримуємо підприємців, що попри кризу наважились на власний бізнес у «Синергії». Пріоритетно обираємо саме українського виробника для розвитку економіки країни. А головне – створюємо продукт, який вимагає покупець сьогодні: з зеленими подвір’ями, в оточенні природи, щоб жити відпочиваючи», – прокоментував перемогу директор «Синергії» Ігор Оверко.

«Дякую, що довіряєте та обираєте «Синергію». Ми й далі будемо працювати, щоби з року в рік покращувати свій продукт та сервіс для нашого клієнта», – додав він.

Міжнародний фестиваль-конкурс «Choice of the Year» проходить в Україні 19 років поспіль. Переможці визначаються за результатами всеукраїнського дослідження споживчих уподобань, яке проводить авторитетна міжнародна маркетингова компанія «Ipsos».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!