У Коцюбинському за місяць замінили вікна в під’їздах дев’яти будинків (фото)
17 Jun 16:48, 2020
За останній місяць у Коцюбинському на Київщині замінили вікна в під’їздах дев’яти комунальних будинків, повідомив в. о. селищного голови Сергій Даніш.
«Як і обіцяли, уже до кінця цього року під’їзди всіх комунальних багатоквартирних будинків Коцюбинського будуть з новими вікнами. Лише протягом останнього місяця ми замінили вікна у дев’яти будинках – вул. Пономарьова, 16, 9, 4, 2а, 2б, 2в, вул. Доківська, 7, 13, 15», — зазначив він на своїй сторінці в соцмережі.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/06/photoeditorsdk-export-4-1.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/06/104344228_784416908756017_4128540700986714899_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/06/104463412_784416848756023_3198449875846181983_o-1-1024x576.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/06/104383137_784416845422690_6255640841552442136_o.jpg)
Сергій Даніш наголосив, що «зі старими вікнами в під’їздах залишилися всього п’ять будинків селища» – по вул. Доківській, 9 та по вул. Пономарьова 17а, 18, 18а і 34. Він запевнив, що ці вікна обов’язково будуть замінені до зими.
Нагадаємо, протягом минулого року в Коцюбинському були замінені вікна у двох десятках багатоквартирних будинків. Сергій Даніш заявляв про плани місцевої влади завершити цей процес у всьому селищі у 2020 році. Кошти на це були передбачені в селищному бюджеті.
Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!