У п’ятницю презентують каталог VI художнього пленеру «Намальований Ірпінь»

244492962_334153401829707_7655081333510024189_n

У п’ятницю, 3 грудня, в Ірпінській міській бібліотеці відбудеться презентація каталогу художнього пленеру «Намальований Ірпінь», який пройшов у другій половині травня цього року. Про це повідомив міський голова Олександр Маркушин.

«Друзі, запрошую вас на презентацію каталогу VI Всеукраїнського художнього пленеру імені Володимира Сидорука «Намальований Ірпінь». Проведення пленерів у нашому місті стало вже доброю традицією, про яку знають чи не всі майстри пензля та олівця України. Але цьогорічний з’їзд художників в Ірпені був особливим. Він був присвячений ініціатору та співорганізатору всіх художніх пленерів в Ірпені, заслуженому художнику України Костянтину Могилевському, життя якого зупинилося у 2020 році. Побачити, що зобразили на своїх полотнах художники у пам’ять про Могилевського, згадати його добрі жарти і поговорити про майбутні пленери, які неодмінно ще будуть проходити в Ірпені, ми всі разом зможемо у п’ятницю, 3 грудня, о 16:00 в Центральній бібліотеці», – написав мер на своїй фейсбук-сторінці та телеграм-каналі.

Нагадаємо, в VI пленері «Намальований Ірпінь» узяли участь пів сотні художників із різних регіонів України. Підсумкову виставку пленеру, на якій було представлено понад 80 робіт, провели на Мистецькій алеї в центрі Ірпеня.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!