Реклама

У понеділок в Ірпінській громаді відновлять роботу два дитсадки

У понеділок в Ірпінській громаді відновлять роботу два дитсадки

У понеділок, 5 вересня, в ірпінському мікрорайоні Стоянка відновлює роботу дитсадок «Смайлик». Там замінили вікна і двері, відремонтували фасад, а Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) облаштував укриття та побудував сучасний спортивний багатофункціональний майданчик. Також із понеділка почне працювати садок «Івасик-Телесик» у Козинцях. Про це розповів журналістам ITV начальник управління освіти та науки Ірпінської міськради Олег Білорус.

Він нагадав, що в Ірпені в черговому режимі працює дитсадок «Сонечко». Зараз вирішується питання щодо приведення його укриття у відповідність до існуючих вимог.

За словами Олега Білоруса, протягом місяця заплановано відкриття дошкільних закладів «Бджілка», «Знайко», «Лісова пісня» та «Колібрі». Зараз там триває заміна вікон і дверей, ремонт покрівель, ЮНІСЕФ працює над облаштуванням укриттів. У ДНЗ №4, в дитсадку «Джерельце» в Ірпені та в старому корпусі ДНЗ «Червона Шапочка» в Михайлівці-Рубежівці завершені всі ремонтні роботи, але там немає підвальних приміщень, де можна було б облаштувати укриття. Вирішується питання щодо облаштування альтернативних укриттів для вихованців цих закладів.

Майже на 90% готовий новозбудований дитсадок «Віночок» на вул. Київській в Ірпені – на його добудову та усунення пошкоджень, завданих окупантами, потрібно близько 20 млн грн. Наразі триває процес залучення фінансування від благодійників та міжнародних партнерів.

Начальник управління освіти відзначив, що найбільше постраждали від ворожих обстрілів дитсадки «Радість» і «Веснянка». ДНЗ «Радість» потребує серйозної реконструкції, а «Веснянка» відновленню не підлягає. Проєкт будівництва нового дитсадка вже подали в Мінрегіонбуд для залучення фінансування.

«Велике прохання до батьків – із розумінням віднестися до ситуації, набратися терпіння і трішки зачекати. Адже рівень руйнувань і пошкоджень, яких зазнали всі без винятку заклади освіти громади – і дитсадки, і школи – не дозволяє відновити їхню роботу водночас», – сказав Олег Білорус.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Зараз не час для політичних ігор та зведення особистих рахунків ціною міста — секретар Ірпінської міськради Анжела Макеєва

18 Jul 18:34

Детальніше
Всі новини