В Ірпені місцева влада обговорила з представниками UNICEF і Офісу Президента реконструкцію ліцею №3

photoeditorsdk-export

В Ірпені відбулася зустріч за участю представників UNICEF (Дитячого фонду ООН), заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка, голови Київської обласної адміністрації Олексія Кулеби, першого заступника Ірпінського міського голови Андрія Кравчука, секретарки Ірпінської міськради Анжели Макеєвої та місцевих депутатів і освітян, у ході якої було розглянуто декілька варіантів реконструкції ліцею №3.

«З нашими міжнародними партнерами з UNICEF розглянули декілька варіантів реконструкції нашого ліцею №3, який знаходиться на вулиці Северинівській. В Ірпені немає жодного об’єкта освітньої діяльності, який вцілів, ліцей №3 постраждав найбільше з усіх», – зазначила на своїй сторінці у фейсбуці Анжела Макеєва.

«Від усієї Ірпінської громади дякуємо організації UNICEF за власну ініціативу щодо допомоги у відбудові нашого міста та обласному керівництву й Кирилу Тимошенку – за підтримку», – додала вона.

Нагадаємо, в понеділок Ірпінський міський голова Олександр Маркушин повідомив про проведення перемовин із мерією американського міста-побратима Мілвокі щодо надання допомоги у відбудові освітніх закладів Ірпеня, які зазнали руйнувань.

Раніше голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк звернувся до учасників «Baltic Busіness Forum» у Польщі з проханням долучитися до пошуку меценатів, які допоможуть відновити ірпінські заклади освіти до початку нового навчального року.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!