Реклама

В Ірпені й Коцюбинському посадили по 10 лип

72954646 2485634928347040 7173440758437904384 N

Сьогодні в рамках кампанії з озеленення Ірпеня на вулиці Миру висадили 10 лип. Про це повідомив ITV керівник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ міської ради Андрій Літвинов.

Дерева саджали перший заступник міського голови Олександр Маркушин та Андрій Літвинов разом із працівниками комунального підприємства «Управління благоустрою міста».

«Поки мешканці БКЗ відпочивають, ми з Олександром Григоровичем висадили по вул. Миру чудову алею лип», – написав Літвинов на своїй сторінці у фейсбуці.

Ще 10 лип Олександр Маркушин привіз сьогодні в Коцюбинське та посадив їх у парку разом із в. о. селищного голови Сергієм Данішем і коцюбинчанами.

«Дякую Ірпінський міській раді за приємний і корисний подарунок Коцюбинському – 10 лип для нашого парку. Їх ми сьогодні висадили спільно з першим заступником Ірпінського міського голови Олександром Маркушиним, працівниками Коцюбинської селищної ради та УЖКГ «Біличі»», – розповів Сергій Даніш.

«Навесні плануємо продовжити озеленення не лише парку, а й прибудинкових територій», – додав він.

Нагадаємо, масштабне озеленення Ірпеня розпочалося 6 жовтня: з нагоди Дня охорони навколишнього середовища Ірпінська міськрада та партія «Нові обличчя» організували висадку понад сотні дерев і кущів у парку Незнайка та на вул. Ярославській. 11 жовтня на вул. Соборній (на ділянці від вул. Гагаріна до вул. Пушкінської) посадили 25 лип, 17 жовтня майже 30 нових дерев з’явилося на початку Соборної, а наступного дня – півтора десятка платанів на вул. Заріфи Алієвої.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама