Реклама

В Ірпінь прибули німецькі пожежники (фото)

73475236 2575613666058473 3561224197071962112 O

Наприкінці тижня в Ірпінь прибула група представників добровільної пожежної служби з міста-побратима Борни (Німеччина). Цей візит пов’язаний із початком реалізації спільного міжнародного проєкту зі створення в Ірпені добровільної пожежної дружини.  

В Ірпінській міській раді відбувся офіційний прийом пожежників із Борни та презентація для перших ірпінських добровольців міжнародного проєкту «Допомога у волонтерстві – спільні перспективи для розвитку добровільної пожежної служби в Україні», повідомляється на сторінці проєкту у Facebook.

«З моменту початку набору до добровільної пожежної служби Ірпеня маємо вже більше тридцяти заявок. Учора (26 жовтня – ред.) відбулося перше знайомство з програмою та її учасниками, а сьогодні перші добровольці знайомилися з особовим складом ДПРЧ-36, самою частиною, технікою, вимогами до роботи, правилами. Із захопленням слухали інструктаж пожежників, вчилися одягати бойовий одяг та піднімалися автодрабиною», – розповідається на сторінці.

Нагадаємо, 18 жовтня в Ірпені розпочався набір кандидатів у добровільну пожежну дружину, основним завданням якої буде організація робіт із запобігання виникненню пожеж та їх гасіння.

Дружина створюється з числа мешканців Ірпеня, здатних за своїми здібностями й станом здоров’я виконувати відповідні обов’язки. Після проведення відбору для добровільних пожежників буде проведене навчання, організоване у співпраці з ДСНС. Ті добровольці, які після проходження курсів покажуть найкращі результати, матимуть змогу навчатися й стажуватися в пожежній частині Борни.

Як розповідала раніше в. о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй, проєкт зі створення добровільної пожежної дружини в Ірпені є продовженням минулорічного, в рамках якого рятувальники з Ірпеня та Борни обмінялися візитами, ознайомилися з особливостями систем пожежної безпеки в Німеччині й Україні та провели стажування. Фінансовою основою нового починання є ґрантові кошти від Сервісної служби «Міста в єдиному світі» товариства «Engagement Global» (ФРН). 

Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама