В Ірпінь прибули німецькі пожежники (фото)

73475236_2575613666058473_3561224197071962112_o

Наприкінці тижня в Ірпінь прибула група представників добровільної пожежної служби з міста-побратима Борни (Німеччина). Цей візит пов’язаний із початком реалізації спільного міжнародного проєкту зі створення в Ірпені добровільної пожежної дружини.  

В Ірпінській міській раді відбувся офіційний прийом пожежників із Борни та презентація для перших ірпінських добровольців міжнародного проєкту «Допомога у волонтерстві – спільні перспективи для розвитку добровільної пожежної служби в Україні», повідомляється на сторінці проєкту у Facebook.

«З моменту початку набору до добровільної пожежної служби Ірпеня маємо вже більше тридцяти заявок. Учора (26 жовтня – ред.) відбулося перше знайомство з програмою та її учасниками, а сьогодні перші добровольці знайомилися з особовим складом ДПРЧ-36, самою частиною, технікою, вимогами до роботи, правилами. Із захопленням слухали інструктаж пожежників, вчилися одягати бойовий одяг та піднімалися автодрабиною», – розповідається на сторінці.

Нагадаємо, 18 жовтня в Ірпені розпочався набір кандидатів у добровільну пожежну дружину, основним завданням якої буде організація робіт із запобігання виникненню пожеж та їх гасіння.

Дружина створюється з числа мешканців Ірпеня, здатних за своїми здібностями й станом здоров’я виконувати відповідні обов’язки. Після проведення відбору для добровільних пожежників буде проведене навчання, організоване у співпраці з ДСНС. Ті добровольці, які після проходження курсів покажуть найкращі результати, матимуть змогу навчатися й стажуватися в пожежній частині Борни.

Як розповідала раніше в. о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй, проєкт зі створення добровільної пожежної дружини в Ірпені є продовженням минулорічного, в рамках якого рятувальники з Ірпеня та Борни обмінялися візитами, ознайомилися з особливостями систем пожежної безпеки в Німеччині й Україні та провели стажування. Фінансовою основою нового починання є ґрантові кошти від Сервісної служби «Міста в єдиному світі» товариства «Engagement Global» (ФРН). 

Фото Олега Гриба

НОВИНИ

Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги відзначив четвертий день народження

Сьогодні, 09:08

Детальніше
«ПО СУТІ»: «Добробат»

24 вер 20:53

Детальніше
Карплюк відзвітував про залучення Фондом відновлення Ірпеня будівельних матеріалів для ремонту будинків

23 вер 20:39

Детальніше
Проєкт «Irpin Reconstruction Summit» презентували на Європейському форумі сталих міст

23 вер 18:12

Детальніше
Компанія «Ваш фундамент» передала 22 тонни цегли у Фонд відновлення Ірпеня (відео)

23 вер 16:48

Детальніше
Компанія «Міністерство дверей» передала Фонду відновлення Ірпеня 86 комплектів дверей (відео)

23 вер 15:36

Детальніше
Поліція розшукує свідків розстрілу окупантами цивільної автоколони в Ірпені

23 вер 14:57

Детальніше
Працівники Бучанського військкомату отримали медалі «За заслуги перед містом Ірпінь» (фото)

23 вер 12:41

Детальніше
Всі новини