В Ірпінській лікарні встановлять ще один кисневий генератор

232848263 2403278219804288 5684440951451258264 N

Для надійного й безперебійного забезпечення киснем пацієнтів інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні там буде встановлено ще один кисневий генератор. Про це на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету міської ради повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Генератор вартістю 1,5 млн грн буде придбаний за кошти обласного бюджету. Члени міськвиконкому проголосували за виділення 100 тис. грн на ремонт необхідного приміщення.

«У лікарні вже є два кисневі генератори, це буде третій. Інфекційне відділення нашої лікарні зайняте на 100%: на сьогоднішній день там 112 місць, і всі вони зайняті хворими на COVID. Людям потрібен кисень, і потрібна певна потужність у системі. На сьогодні обидна генератори працюють на максимальній потужності. Якщо би щось, не дай Бог, сталося – у нас є кисневі балони, щоби перекрити потребу в кисні, але ми повинні розуміти, що треба трохи розвантажити ці генератори, і щоб був якийсь запас. Для цього область нам уже погодила виділення 1,5 млн грн, вони закуповують і передадуть цей генератор, а нам треба зробити в приміщенні ремонт», – пояснив Олександр Маркушин.

Остаточне рішення про фінансування ремонту мають ухвалити депутати міської ради на сесії в четвер.  

Нагадаємо, в серпні ц. р. Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, відвідавши Ірпінську лікарню, високо оцінив її готовність до нової хвилі епідемії COVID-19 – зокрема, схвально відгукнувся про систему забезпечення киснем інфекційного відділення.

Станом на кінець вересня 100 ліжко-місць інфекційного відділення Ірпінської лікарні (на той момент – 100%) були зайняті пацієнтами з коронавірусною хворобою. Після цього у відділенні розгорнули ще 12 ліжок.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!