В Укрзалізниці пропонують аналог берлінського S-Bahn у напрямку Ірпеня та інших міст-супутників

КартинкаЕП

Економічна правда в своїй аналітичній статті підняло одну із головних проблем столиці – транспортних колапсів та величезного пасажиропотоку. ЗМІ висвітлює думки топ-чиновників та експертів щодо її вирішення.

ITV публікує деякі з них.

Євген Кравцов, Голова правління АТ «Укрзалізниця», вважає, що розвантажити столичні автошляхи можна за допомогою залізничного приміського сполучення. Такий проект вже розроблений в компанії і передбачає повне оновлення рухомого складу приміських поїздів столичного вузла. Він з’єднує Київське залізничне кільце, довжиною у 52 км, якою рухається Київська міська електричка і ближнє передмістя в напрямку Ірпеня, Білої Церкви та Фастова, а також Броварів, Борисполя та Обухова.

“Проект повного якісного оновлення приміського сполучення Київського вузла недорогий, всього кілька мільярдів гривень. Це формат ефективного завезення і вивезення пасажирів у години пік з інтервалом 10-15 хвилин з розширенням інфраструктури Києва та Київського вузла”, — пояснює Кравцов та наводить приклад для наслідування міську швидкісну залізницю у Берліні, – “Говорячи простою мовою, ми б хотіли зробити київський S-Bahn“.

У КМДА транспортна проблема столиці – одна із головних, яку київська влада хоче вирішити через створення Київської агломерації.

У грудні 2017 року Київрада ініціювала створення місцевої асоціації “Київська агломерація”, але ініціатива не знайшла підтримки. З 19 міст та сіл, суміжних з Києвом, ідеєю зацікавилися лише Обухів та Бориспіль.

“Києво-Святошинська районна і Київська обласна ради повідомили, що підстави для утворення асоціації відсутні”, — відповіла КМДА на запит ЕП.

Але перший заступник голови КМДА Микола Поворозник упевнений, що після створення Київської агломерації, інвестори будуть зацікавлені у будівництві метро до передмістя.

Як відомо, Голова Інвестиційної ради Ірпінської міської ради Володимир Карплюк запропонував своє бачення у вирішенні проблеми великого пасажиропотоку з передмістя до Києва. Зокрема, він заявив про готовність Ірпеня до співфінасування з Києвом будівництва смуг для громадського та велотранспорту.

Щоби звернути увагу мера Києва Віталія Кличка до  вирішення транспортної проблеми між Києвом та передмістям ірпінці на чолі з Володимиром Карплюком організували велопробіг від вулиці Університетська в Ірпені до мікрорайону Академмістечко у Києві.