Реклама

В Укрзалізниці пропонують аналог берлінського S-Bahn у напрямку Ірпеня та інших міст-супутників

КартинкаЕП

Економічна правда в своїй аналітичній статті підняло одну із головних проблем столиці – транспортних колапсів та величезного пасажиропотоку. ЗМІ висвітлює думки топ-чиновників та експертів щодо її вирішення.

ITV публікує деякі з них.

Євген Кравцов, Голова правління АТ «Укрзалізниця», вважає, що розвантажити столичні автошляхи можна за допомогою залізничного приміського сполучення. Такий проект вже розроблений в компанії і передбачає повне оновлення рухомого складу приміських поїздів столичного вузла. Він з’єднує Київське залізничне кільце, довжиною у 52 км, якою рухається Київська міська електричка і ближнє передмістя в напрямку Ірпеня, Білої Церкви та Фастова, а також Броварів, Борисполя та Обухова.

«Проект повного якісного оновлення приміського сполучення Київського вузла недорогий, всього кілька мільярдів гривень. Це формат ефективного завезення і вивезення пасажирів у години пік з інтервалом 10-15 хвилин з розширенням інфраструктури Києва та Київського вузла», — пояснює Кравцов та наводить приклад для наслідування міську швидкісну залізницю у Берліні, — «Говорячи простою мовою, ми б хотіли зробити київський S-Bahn«.

У КМДА транспортна проблема столиці – одна із головних, яку київська влада хоче вирішити через створення Київської агломерації.

У грудні 2017 року Київрада ініціювала створення місцевої асоціації «Київська агломерація», але ініціатива не знайшла підтримки. З 19 міст та сіл, суміжних з Києвом, ідеєю зацікавилися лише Обухів та Бориспіль.

«Києво-Святошинська районна і Київська обласна ради повідомили, що підстави для утворення асоціації відсутні», — відповіла КМДА на запит ЕП.

Але перший заступник голови КМДА Микола Поворозник упевнений, що після створення Київської агломерації, інвестори будуть зацікавлені у будівництві метро до передмістя.

Як відомо, Голова Інвестиційної ради Ірпінської міської ради Володимир Карплюк запропонував своє бачення у вирішенні проблеми великого пасажиропотоку з передмістя до Києва. Зокрема, він заявив про готовність Ірпеня до співфінасування з Києвом будівництва смуг для громадського та велотранспорту.

Щоби звернути увагу мера Києва Віталія Кличка до  вирішення транспортної проблеми між Києвом та передмістям ірпінці на чолі з Володимиром Карплюком організували велопробіг від вулиці Університетська в Ірпені до мікрорайону Академмістечко у Києві.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Юних ірпінців запрошують на шаховий турнір 

Сьогодні, 19:01

Детальніше
Дизайнер журналу "ТОП-100 впливових людей Київщини" бореться за перше місце у всеукраїнському конкурсі

Сьогодні, 17:24

Детальніше
Сьогодні на ірпінській набережній відбувся  забіг «ILIT Run Fest»

Сьогодні, 16:00

Детальніше
Орієнтувальники клубу «Kyiv Region» вибороли 37 нагород на змаганнях «KYIV CITY RACE»

Сьогодні, 12:34

Детальніше
Цими вихідними в Ірпені відбувся перший Кубок України з BMX Freestyle Park (фото)

Сьогодні, 12:27

Детальніше
«ПО СУТІ»: Ірпінський простір «Вільна» запрошує жінок у групи психологічної підтримки (відео)

25 May 10:11

Детальніше
Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама