Зоозахисники врятували самця чаплі, який три доби стояв у річці Ірпінь біля загиблої самки

Imgonline Com Ua Bigpicture Cc5jp6hq0hwekmk

Зоозахисники врятували на р. Ірпінь самця чаплі, який протягом трьох діб стояв у воді біля тіла загиблої самки. Про це повідомила засновниця реабілітаційного центру «Крила птаха» Марія Микитюк.

«Учора на річці Ірпінь треба було рятувати чаплю, яка три доби не відходила від загиблої пари. Ми думали лише підгодувати, а він виявився настільки слабким, що легко дався в руки. На лапах обмороження, з яким ми впораємось – справа часу й лікування», – написала Марія на своїй сторінці у фейсбуці.

За її словами, померлу птаху дістали з води й поховали.

Також зоозахисниця розповіла, що в її реабілітаційному центрі зараз перебуває багато птахів і тварин – одні потребують лікування, інші вже здорові, але можуть загинути в снігу й на морозі, тому поки що залишаються в притулку. Волонтери закликають благодійників надати фінансову допомогу на утримання «пацієнтів» центру, а також на придбання їжі для чапель, лебедів, котів і собак, які переживають негоду просто неба.

Картка № 5168 7551 1113 2698 (Микитюк Анна-Марія).

Нагадаємо, в середині січня волонтери врятували лебедя, який жив біля набережної на річці Ірпінь та міг постраждати в період сильних морозів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!