Зруйнований ірпінський дитсадок «Радість» відвідали литовські дипломати

319

Ірпінь відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас та комерційний аташе Посольства Литви Томас Матулявічюс. Про це повідомила пресслужба Ірпінської міської ради.

Гості разом із першим заступником мера Ірпеня Андрієм Кравчуком та керівником міського управління освіти і науки Олегом Білорусом відвідали дитсадок «Радість» – один із найбільш постраждалих від російської агресії дошкільних закладів громади.

«Гості вкотре переконалися у звірствах, скоєних російською федерацією по відношенню до найменших українців. Щиро дякую друзям за підтримку у відбудові та відновленні закладів соціальної інфраструктури у місті-герої Ірпені! Сподіваюся на подальшу співпрацю та підтримку у відбудові Ірпінської громади!» – зазначив на своїй сторінці у фейсбуці Андрій Кравчук.

Нагадаємо, уряд Литви допоможе відбудувати дитсадок «Радість». Як повідомляв Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, на відбудову закладу вже виділено 3 млн євро. Зараз проводяться тендерні процедури для визначення підрядника будівельних робіт.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!