Випускник Університету ДФС завоював «бронзу» на чемпіонаті світу з самбо

Orig 465438

Випускник Університету державної фіскальної служби України Размік Тоноян виборов бронзову медаль із бойового самбо на чемпіонаті світу, повідомляє 04597.com.ua.

Чемпіонат відбувся в м. Чхонджу (Південна Корея). Размік Тоноян виступав у ваговій категорії понад 100 кг.

Рік тому український самбіст також завоював «бронзу» на чемпіонаті світу, який проходив у столиці Румунії.

Размік Тоноян – бронзовий призер чемпіонатів Європи та Європейських ігор 2015 року, переможець національних чемпіонатів і міжнародних турнірів. У 2013 році він здобув срібну медаль на Всесвітній літній Універсіаді, за що був нагороджений орденом Данила Галицького.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпінському ліцеї інноваційних технологій відбувся день відкритих дверей (відео)

Детальніше
Ірпінська команда СТК «Сона» перемогла в першому етапі Кубку України з мотокросу

Сьогодні, 10:36

Детальніше
3 роки в'язниці: в Ірпені винесли вирок чоловіку, який ухилявся від військової служби

Сьогодні, 10:24

Детальніше
В Ірпені завершили перший етап капітального ремонту поліклініки, який профінансувала компанія «SOCAR»

Сьогодні, 10:11

Детальніше
На чемпіонаті м. Києва зі спортивного орієнтування спортсмени клубу «Kyiv region O-team» вибороли понад 50 нагород

Сьогодні, 10:00