Буча програла Ірпеню ще один суд за приміщення міжшкільного комбінату і військкомату

photoeditorsdk-export - 2021-05-26T201708.130

Північний апеляційний господарський суд відмовив Бучанській міській раді в задоволенні апеляційної скарги та залишив без змін рішення Господарського суду Київської області, яким було скасовано державну реєстрацію права власності Бучанської громади на майновий комплекс у м. Буча по вул. Яблунській, 129, де розміщені Міжшкільний навчально-виробничий комбінат (МНВК) і військовий комісаріат.

Рішення Господарського суду було ухвалене за позовною заявою Ірпінської міської ради. Суд визнав право власності на приміщення МНВК і військкомату за Ірпінською громадою та скасував низку рішень Бучанської міськради щодо прийняття цього майна балансовою вартістю близько 8 млн грн у комунальну власність Бучі та щодо розпорядження ним.

Раніше на бік Ірпінської громади в цій справі став Верховний Суд. У травні минулого року він скасував попередні рішення судів першої та апеляційної інстанцій, які визнавали за Бучею право власності на приміщення МНВК і військкомату, та направив справу на новий розгляд у Господарський суд Київської області. Тоді ж Верховний Суд остаточно підтвердив законність права власності Ірпінської міськради на комплекс будівель і споруд Ірпінської центральної міської лікарні, розташованої в Бучі на вул. Польовій.

Нагадаємо, у квітні ц. р. Господарський суд Київщини зупинив чергову спробу бучанської влади неправомірно позбавити Ірпінську лікарню можливості користуватися земельною ділянкою, на якій розташований медичний заклад.

Як повідомлялося, поліція здійснює досудове розслідування щодо незаконних дій посадових осіб Бучанської міськради за ст. 356 Кримінального кодексу України (самоправство).


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!