Реклама

Державний податковий університет — серед найменш «ризикованих» закладів освіти в Україні

Державний податковий університет — серед найменш «ризикованих» закладів освіти в Україні

Державна служба якості освіти України визначила ступені ризику суб’єктів господарювання у сфері вищої освіти у 2023 році та оприлюднила перелік ЗВО. Державний податковий університет, що в Ірпені, увійшов до переліку 21 закладу вищої освіти України з незначним ступенем ризику, отримавши 15 балів. Порівняно з попередніми роками, позиція ДПУ значно покращилася. Про це повідомили у закладі вищої освіти.

photo_2023-10-18_16-22-48

Загалом з-поміж 290 закладів вищої освіти: 28 закладів (10%) — з високим ступенем ризику; 186 закладів (64%) — з середнім; 76 закладів (26%) — з незначним ступенем ризику.

Варто зазначити, що до критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері вищої освіти, належать: чисельність здобувачів вищої освіти за останні три роки; кількість науково-педагогічних (педагогічних) працівників, працевлаштованих за основним місцем роботи; стан оприлюднення на офіційному веб-сайті закладу вищої освіти визначених законодавством документів та інформації; кількість порушень вимог законодавства у сфері вищої освіти протягом останніх п’яти років, що передують плановому періоду; наявність відокремлених структурних підрозділів; наявність іноземних здобувачів вищої освіти тощо.

Нагадаємо, нещодавно у ДПУ презентували відеофільм-свідчення про варварства російських окупантів на території громади «Щоденник війни. Історії стійкості та відваги». В основі відеорозповіді – фотографії та щоденник очевидця подій, доцента кафедри Володимира Брадова. Більшість його фото та відезаписів — про ДПУ у період бойових дій на території міста.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Судитимуть російського десантника, який розстріляв сімʼю з малолітніми дітьми в Бучі

Сьогодні, 17:18

Детальніше
«Друга Ріка» передала ще 200 FPV-дронів для ЗСУ в рамках благодійного туру «Нескорені»

Сьогодні, 16:18

Детальніше
У мера Ірпеня Олександра Маркушина з'явився новий радник за 66 тисяч грн на місяць

Сьогодні, 15:21

Детальніше
В ірпінському мікрорайоні Романівка демонтують понівечений Будинок культури

Сьогодні, 12:54

Детальніше
"Нічого не міняється. Знову нараховуються зарплати по 100, 150, 200 тисяч, при цьому на ЗСУ ми виділяємо ганебні 5 млн" — Андрій Літвинов

Сьогодні, 12:51

Детальніше
6,5 млн грн на зарплати чиновників виконкому Ірпінської міськради у червні — рекорд за 2024 рік

Сьогодні, 12:47

Детальніше
Ірпінців запрошують долучитися до плетіння сіток для ЗСУ

Сьогодні, 11:23

Детальніше
Поліція Київщини розшукує 15-річну Софію Морозову та 14-річну Діану Лизлову з Ірпеня

Сьогодні, 11:21

Детальніше
Всі новини