Реклама

Фонд «Florida for Ukraine» допомагатиме Ірпеню

1584431406 33

На завершення своєї поїздки до США Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк зустрілися з президентом фонду «Florida for Ukraine» («Флорида для України») Рафі Наглі та представницями організації «Ukrainian Woman Club in Florida» («Український жіночий клуб у Флориді») Каріною Моісеєвою та Іриною Теслюк. Під час зустрічі обговорювалася можливість надання Фондом допомоги Ірпінській громаді. Про це мер Ірпеня повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, «Florida for Ukraine» є «найбільшим нон-профіт-фондом у Флориді, що допомогає українцям, які через війну були змушені шукати безпечного притулку у США, та тим, хто залишився в Україні, допомагає солдатам і представляє інтереси Україні у Флориді».

«Обговорили можливі варіанти допомоги Фонду Ірпінській громаді. Першочергово звернулися до Фонду з проханням допомогти з питаннями відновлення та альтернативними джерелами енергії. Від імені нашої громади подякував цим небайдужим людям, які, незважаючи на тисячі кілометрів, що розділяють Америку й Україну, щодня живуть з Україною та українцями в серці», – зазначив Олександр Маркушин.

Нагадаємо, в ході візиту ірпінської делегації до Сполучених Штатів Олександр Маркушин від імені громади підписав угоду про побратимство з містом Маямі та меморандум про співпрацю із всесвітньовідомою архітектурно-дизайнерською компанією «Gensler».  Також під час «Нешвільських консультацій» (м. Нешвілл, штат Теннессі) Маркушин закликав релігійні організації США допомогти відбудувати приватні будинки в Ірпені, зруйновані під час бойових дій.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама