Реклама

Ірпінь та американське місто Сірак’юс стали побратимами

пр

Ще одне американське місто стало побратимом Ірпеня. Угоду про партнерство Ірпінський міський  голова Олександр Маркушин підписав із мером міста Сіракюс Беном Волшем. Відбулося це під час робочого візиту мера Ірпеня в США.

«Щиро дякую громаді та керівництву Сірак’юс за дуже теплий і гостинний прийом. Ми отримали ще одного партнера, який допоможе нам у відновленні Ірпеня. А ще попереду — тісна співпраця у напрямку освітніх та культурних обмінів», — написав Олександр Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

Місто Сірак’юс розташоване у центральній частині штату Нью-Йорк. Там дуже велика українська діаспора – майже 7000 українців. Це найбільше у відсотковому співвідношенні до кількості населення у штаті Нью-Йорк. І це четвертий показник по усій Америці.

«А ще у Сірак’юс, як і в Ірпені, є пам’ятник молодому Тарасові Шевченку. Мав честь разом із мером міста Беном Волшем вклонитися Кобзареві», — розповів мер Ірпеня.

Варто зазначити, що перемовини з приводу укладання побратимських стосунків між Ірпенем та Сірак’юс почалися у жовтні минулого року.

Нагадаємо, що першим містом-побратимом Ірпеня в США стало місто Мілвокі (штат Вісконсин). Угоду про партнерство підписали тодішні очільники міст Володимир Карплюк і Том Баррет.

А також торік у серпні муніципалітет американського міста Маямі (штат Флорида) та Ірпінська міська рада ухвалили рішення про встановлення побратимських стосунків.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама