Ірина Коляденко стала Почесною громадянкою Ірпеня

226433

Бронзовій призерці цьогорічної Олімпіади, чемпіонці Європі, віце-чемпіонці світу з вільної боротьби Ірині Коляденко присвоїли звання Почесної громадянки міста Ірпінь. Таке рішення одноголосно ухвалили сьогодні на сесії депутати Ірпінської міської ради.  

«Ірина Коляденко – наша бронзова призерка Олімпійських ігор. Вона прославляє Україну, прославляє Ірпінь. Вона любить наше місто, на всіх своїх виступах говорить про Ірпінь і пропагує Ірпінь», – зазначив перед голосування міський голова Олександр Маркушин.

Нагадаємо, перед відкриттям попередньої сесії міськради Ірина отримала від Товариства «Відважних» та Інвестиційної групи «Molodist» сертифікат на нову квартиру в Ірпені. Крім того, міський голова вручив спортсменці та її тренеру Володимиру Яременку сертифікати на 100 тис. грн

Як повідомлялося, після успішного виступу на Олімпіаді Президент України Володимир Зеленський нагородив Ірину Коляденко орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, а її тренеру присвоїв почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України». 

Також ірпінчанка отримала відзнаку Київської обласної ради – нагрудний знак «За заслуги перед Київщиною».

14 вересня на Алеї зірок у Києві урочисто відкрили іменну зірку Ірини Коляденко. А вчора Асоціація вільної боротьби України подарувала Ірині автомобіль «Citroën».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!