Ірина Коляденко: «Я пережила Олімпійські ігри на знеболюючих і боролась на одній нозі»

Photoeditorsdk Export 2021 09 24t201052.954

Ірпінська борчиня Ірина Коляденко виступала на Олімпійських іграх у Токіо та здобула бронзову медаль із серйозною травмою коліна. Днями спортсменці зробили складну операцію. Про це Ірина розповіла на своїй сторінці у фейсбуці.  

«Хочу розповісти про другу сторону медалі, яку ніхто не бачить, але вона дуже важлива… Це серйозна травма коліна, яка призвела до операційного втручання. Травма була зароблена на тренуванні в Японії, за декілька днів до Олімпійських ігор. Я пережила ці ігри на знеболюючих та жорсткому тейпуванні коліна – можна сказати, боролась на одній нозі. А зараз, вже після складної операції, буде проходити реабілітація та відновлення!» – зазначила спортсменка.

Вона зауважила, що «пережити такі моменти, коли потрібно не впасти духом та тримати себе постійно в позитивному напрямку, емоційно складно». «Але я сильна, і це частина мого життя! Також допомагає триматись ваша підтримка, дякую!» – наголосила Ірина.

Нагадаємо, 17 серпня Президент України Володимир Зеленський нагородив Ірину Коляденко орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, а її тренеру Володимиру Яременку присвоїв почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України». 

У День Незалежності України голова Київської облдержадміністрації Василь Володін вручив спортсменці ключі від нової квартири, але вона віддала житло своєму тренеру. Тоді Товариство «Відважних» та Інвестиційна група «Molodist» подарували Ірині ще одну квартиру в Ірпені.

9 вересня ірпінчанку нагородили відзнакою Київської обласної ради – нагрудним знаком «За заслуги перед Київщиною».

14 вересня на Алеї зірок у Києві урочисто відкрили іменну зірку Ірини Коляденко.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!