Мер Мілвокі пообіцяв докласти максимум зусиль, щоб залучити якомога більше коштів для відбудови Ірпеня, – Володимир Карплюк

285140603 565803631579830 5963635579943922689 N

Під час зустрічі з Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним і головою Інвестиційної ради Ірпеня Володимиром Карплюком мер американського міста-побратима Мілвокі Кавальє Джонсон пообіцяв докласти максимум зусиль, щоб залучити якомога більше коштів для відбудови Ірпеня. Про це повідомляється на сторінці Карплюка у фейсбуці.

«15 березня 2018 року ми з тодішнім мером міста Мілвокі Томом Барреттом підписали угоду про побратимство наших міст. Наприкінці 2021 року міським головою Мілвокі став Кавальє Джонсон. І він продовжив тісну співпрацю з Ірпенем, яку започаткував Том Барретт. Під час нашої робочої зустрічі мер Мілвокі пообіцяв, що докладе максимум зусиль, щоб залучити якомога більше коштів для відбудови Ірпеня завдяки створеному фонду та ресурсам місцевих підприємців. Сподіваємося на розуміння делегованих представників міської влади Мілвокі та максимальну підтримку запропонованих Кавальє Джонсоном рішень щодо підтримки Ірпінської громади», – зазначив Володимир Карплюк.

Нагадаємо, як повідомляв Олександр Маркушин, від початку повномасштабної війни в Україні Кавальє Джонсон постійно був із ним на зв’язку та ініціював створення фонду зі збору коштів для відновлення Ірпеня. Зараз збір відбувається ще активніше, а паралельно проводяться перемовини про точкову допомогу ірпінським освітнім закладам, що зазнали руйнувань унаслідок обстрілів.

У рамках робочої поїздки до США Олександр Маркушин і Володимир Карплюк також зустрілися з українською діаспорою у місті Г’юстон та закликали діаспорян допомогти залучити ресурси для відбудови Ірпеня. Крім того, вони домовилися з шефом поліції Г‘юстона Троєм Фіннером про надання допомоги ірпінській теробороні.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!