На Київщині в рамках «Великого будівництва» реконструюють обласні лікарні – дитячу й «дорослу»

Imgonline Com Ua Bigpicture W71ng9inhj

На Київщині запланували реконструкцію двох обласних лікарень – «дорослої» та дитячої. Наразі щодо проєктів для обласної дитячої лікарні проводяться публічні торги на розробку проєктно-кошторисної документації. Про це сьогодні, 16 грудня, розповів очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, інформує пресслужба ОДА.

«Упродовж цього року ми модернізували приймальні відділення в наших опорних медзакладах, а також будували нові сільські амбулаторії. Таким чином, ми посилили медичну мережу в області. Наступного року зробимо її ефективнішою ще більше, адже реконструюємо наші обласні лікарні – і «дорослу», і дитячу. Саме туди потрапляють важкі пацієнти з усього регіону. І умови для людей там мають бути на найвищому рівні», – прокоментував Василь Володін.

В обласній клінічній лікарні, що розташована в Києві, передбачається реконструкція та капітальний ремонт дев’яти корпусів, а в обласній дитячій лікарні в Боярці – восьми корпусів. Роботи будуть виконуватись у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Нагадаємо, у 2020–2021 роках в Ірпені збудували новий п’ятиповерховий медичний центр, у якому незабаром розмістяться відділення невідкладних станів із інсультним та інфарктним блоками, дитячий стаціонар із реанімацією, пологовий будинок і гінекологія, операційні тощо. У жовтні була реконструйована ділянка вулиці Садової біля нового медцентру: проїжджу частину заасфальтували, вздовж дороги облаштували зручні паркомісця.

Водночас в Ірпені продовжують реалізовувати концепцію збільшення доступності медичних послуг для всіх жителів громади. У 2021 році на вул. Університетській відкрили вже сьому й найбільшу в Ірпені амбулаторію, яка може обслуговувати до 18 тисяч пацієнтів. Також була проведена реорганізація амбулаторій у селах Михайлівка-Рубежівка та Козинці, які увійшли до складу Ірпінської громади, а в селі Діброва зараз проходить ремонт приміщення медпункту.   


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300