Наступного тижня ірпінські школярі навчатимуться дистанційно

photoeditorsdk-export-29

Протягом наступного тижня учні загальноосвітніх закладів Ірпінської громади навчатимуться дистанційно. Про це повідомило міське управління освіти і науки, посилаючись на рішення обласної та місцевої комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Враховуючи рішення позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.10.2021 р., рішення місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 28.10.2021 р., з метою виконання навчальних планів та програм прийнято рішення про організацію освітнього процесу для учнів 1–11-х класів закладів загальної середньої освіти з 1 листопада по 5 листопада 2021 року з використанням технологій дистанційного навчання», – йдеться в повідомленні.

В управлінні відзначили, що «на території Ірпінської міської територіальної громади спостерігається різке підвищення рівня захворюваності на COVID-19 та збільшення кількості випадків інфікування педагогічних працівників і здобувачів освіти».

«За останній тиждень у громаді міста виявлено 584 нових випадки захворювання на COVID-19. Всього за жовтень 2021 року захворіло 1220 осіб. Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Київській області з 00.00 годин 30 жовтня 2021 року встановлюється “червоний” рівень епідемічної небезпеки», – наголошується в повідомленні.

Управління освіти закликало батьків учнів із розумінням поставитися до ситуації, яка склалася, «адже це є найоптимальніший варіант на сьогоднішній день».

Нагадаємо, як повідомив раніше Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, протягом жовтня захворюваність на COVID-19 в Ірпінській громаді зросла в три з половиною рази, а від початку осені від коронавірусу померло більше 80 мешканців Приірпіння.

                                                                                          
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Іспанці вивчають потреби Ірпеня у його відновленні (відео)

01 лип 20:29

Детальніше
У Податковому університеті в Ірпені презентували фотовиставку «Розстріляна альма-матер» (відео)

01 лип 19:31

Детальніше
На Конгресі Європейської федерації мотоспорту в Бухаресті відкрилася виставка, яка розповідає про російське нашестя на Приірпіння (фото)

01 лип 18:09

Детальніше
Волонтерська ініціатива «Сміливі відновлювати» пропонує допомогу ірпінцям, у яких пошкоджене житло

01 лип 16:43

Детальніше
В Ірпінь приїхав «Кабінет на колесах», у якому перевіряють слух

01 лип 15:29

Детальніше
Від ракетного обстрілу на Одещині загинув член виконкому Коцюбинської селищної ради

01 лип 14:57

Детальніше
У понеділок у Приірпінні відключатимуть електроенергію

01 лип 13:52

Детальніше
Олександр Маркушин узяв участь у презентації Європейської спілки міст і регіонів для відбудови України

01 лип 11:49

Детальніше
Всі новини