Реклама

Президент нагородив командира оборони «Жирафа» Орденом Хмельницького

Photo 2023 03 14 18 38 25

14 березня, у День українського добровольця, Президент України Володимир Зеленський нагородив Орденом Богдана Хмельницького III ступеня Володимира Коротю «Повстанця» – героїчного керівника оборони Ірпеня від російських військ, які намагалися зайти в Ірпінь з Бучі у лютому-березні 2022 року.

«Дякую всім рексам, які виконують мої накази та втілюють мої задуми на полі бою. Дякую сержантам і офіцерам, що радять і слухають. Служу Українському народові та нашій Нації», — прокоментував Володимир Коротя на своїй facebook-сторінці вручення почесної бойової нагороди.

Добровольча ротно-тактична групи «Ірпінь» під командуванням Володимира Короті з першого дня повномасштабної агресії Росії стала на захист міста. Російським підрозділам, які наступали на Ірпінь із Бучі, попри всі їхні зусилля не вдалося прорвати позиції добровольців у районі торговельного центру «Жираф».

Володимиру Короті 35 років, він учасник оборони Бахмута, письменник та Кавалер ордена «За мужність» III ступеня (2022), депутат Бучанської міської ради від партії «Нові Обличчя».

Раніше Володимир Коротя два з половиною роки воював на Донбасі. У січні 2020 року вийшла його книга «Пригоди фантома», присвячена темі сприйняття учасником бойових дій мирного життя. Восени 2022 року вийшла ще одна книга Володимира Короті – «Роздуми фантома про державотворення».

Володимира Коротю привітав з нагородою лідер політичної партії «Нові Обличчя» Володимир Карплюк, зазначивши, що «на таких, як Володимир Коротя, тримається наша земля!».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама