Суд обрав міру запобіжного заходу для ексголови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова

photo_2020-08-19_14-02-43

Києво-Святошинський районний суд обрав міру запобіжного заходу Вадиму Гедульянову у вигляді особистого зобов’язання. Колишній голова Києво-Святошинської районної ради повинен невідкладно з’являтися до слідчого в разі, якщо його викликатимуть. Журналістів на засідання суду не впустили.

Обирали запобіжний захід Гедульянову у справі щодо розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем та підроблення офіційних документів. У разі доведення вини Гедульянова йому загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк — із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю ще на три роки.

«За даними слідства, у листопаді 2016 року підозрюваний, будучи головою Києво-Святошинської районної ради, уклав договір з товариством про здійснення капітального ремонту приміщень адміністративної будівлі райради. У подальшому експосадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, достовірно знаючи, що товариство умови договору не виконало, вніс завідомо неправдиві відомості до офіційних документів. На підставі яких підряднику з місцевого бюджету незаконно перераховано 1,2 млн грн. Згідно з висновком судової будівельно-технічної експертизи, вартість невиконаних робіт складає більше 70 тис грн», — повідомили раніше у пресслужбі прокуратури Київської області.

Незаконна оборудка, про яку повідомляє прокуратура, була організована майже відразу після обрання Гедульянова на посаду голови районної ради, яке відбулося наприкінці вересня 2016 р.

Нагадаємо, з Вадимом Гедульяновим пов’язана ціла низка корупційних скандалів у Києво-Святошинському районі. Саме за його головування у грудні 2018 р. обвалився дах спортивної школи у Вишневому, замовником будівництва якої була районна рада. Напередодні президентських виборів Гедульянов був одним із організаторів і куратором системи скуповування голосів на території району на користь одного з кандида