В Ірпені озеленили ще один куточок

photoeditorsdk-export - 2019-10-28T121644.745

Десяток лип і три десятки кущів спіреї висадили наприкінці минулого тижня біля будинку №5 на вулиці Ярославській в Ірпені. Акцію озеленення очолювали перший заступник міського голови Олександр Маркушин та депутат міськради від цього округу Олександр Пащинський.

«У нашому дворі був присутній чудовий командний дух! Вiд iменi мешканцiв нашого будинку по вулицi Ярославськiй хочу подякувати Олександру Маркушину, Олександру Пащинському та Олексію Зінкевичу за те, що ви вiдкритi до дiалогу та доводите усi нашi домовленостi до наглядного результату. Це i капiтальний ремонт даху, i реконструкцiя нашої прибудинкової територiї, i замiна вiкон на сходових клiтинах. А висадка дерев та кущiв надала затишку нашiй прибудинковiй. Впевнена, що Ви теж, як i я, бачили цi щасливi очi наших мешканцiв рiзних поколiнь», – написала в соцмережі жителька будинку.

Нагадаємо, в Ірпені триває масштабна кампанія з озеленення міста. 25 жовтня на вул. Миру Олександр Маркушин та місцевий депутат, керівник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ міської ради Андрій Літвинов також висадили 10 лип.

У той же день Олександр Маркушин відвіз ще 10 лип у Коцюбинське та посадив їх у парку разом із в. о. селищного голови Сергієм Данішем і коцюбинчанами.

Озеленення Ірпеня розпочалося 6 жовтня: з нагоди Дня охорони навколишнього середовища Ірпінська міськрада та партія «Нові обличчя» організували висадку понад сотні дерев і кущів у парку Незнайка та на вул. Ярославській. 11 жовтня на вул. Соборній (на ділянці від вул. Гагаріна до вул. Пушкінської) посадили 25 лип, 17 жовтня майже 30 нових дерев з’явилося на початку Соборної, а наступного дня півтора десятка платанів висадили на вул. Заріфи Алієвої.

НОВИНИ

ПРЯМА МОВА. Маркушин: цього року в Ірпені Дня міста не буде, зекономлені кошти підуть на медицину (відео)

Сьогодні, 18:19

Детальніше
Де в Ірпені звучать чарівні голоси: ювілею Тетяни Васильєвої присвячується (відео)

Сьогодні, 17:44

Детальніше
У Фастівській лікарні добудували приймальне відділення з протишоковою палатою і операційною (відео, фото)

Сьогодні, 17:35

Детальніше
За рік в Ірпінь переїхало близько 3000 переселенців

Сьогодні, 14:09

Детальніше
У Приірпінні за добу виявили 66 випадків COVID-19, померла 1 хвора

Сьогодні, 13:06

Детальніше
ПРЯМА МОВА. Антон Довгопол: ірпінська інфекційка заповнена на 75%, 9 пацієнтів – на ШВЛ (відео)

Сьогодні, 12:25

Детальніше
У Ворзелі горів приватний будинок, постраждала жінка

Сьогодні, 09:57

Детальніше
Спортсмени-орієнтувальники з Приірпіння здобули командне золото й срібло на чемпіонаті України (фото)

20 вер 20:11

Детальніше
Всі новини