«Добробат» розбирає руїни будинку Валерія Харчишина в Гостомелі (фото, відео)

Photoeditorsdk Export (1)

Поки відомий український рок-музикант Валерій Харчишин зі своїм гуртом «Друга ріка» проводить благодійні концерти на підтримку ЗСУ, волонтери «Добробату» допомагають йому розібрати руїни його будинку в Гостомелі.

Нагадаємо, наприкінці березня ц. р. Харчишин повідомив про те, що збудований ним будинок згорів унаслідок російського обстрілу. Ну думку музиканта, влучання снаряда в його садибу могло бути наслідком роботи ворожого корегувальника.

Від початку війни гурт «Друга ріка» активно займається волонтерською діяльністю. У квітні – червні він провів благодійний тур містами Європи «Хто, якщо не ми?». Команда виступала в Литві (Вільнюс), Латвії (Рига), Естонії (Таллінн), Чехії (Прага, Брно), Франції (Париж, Ніцца) та Польщі (Краків, Вроцлав, Гданськ, Лодзь, Варшава). Музиканти збирали кошти для військовослужбовців 95-ї Окремої десантно-штурмової бригади та Окремого батальйону спецпризначення ЗСУ.

На початку жовтня гурт передав 100 тис. грн Благодійному фонду «Вектор – оптична лабораторія», який ремонтує оптичні прилади для ЗСУ. Кошти були отримані від продажу квитків на концерт «Інша ріка» в Києві та в результаті збору, оголошеного в соцмережах.

Також Валерій Харчишин виступив на презентації Фонду відновлення Ірпеня та став одним із перших його медіаамбасадорів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння та Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300