«Ecosoft» продовжує підтримувати розвиток спорту в Приірпінні

photoeditorsdk-export - 2021-05-19T183351.846

Компанія «Ecosoft», центральний офіс та виробництво якої розташоване в Ірпені, виступила спонсором двох масштабних спортивних заходів, які відбулися цими вихідними – відкритої першості з мотокросу спортивно-технічного клубу «Сона» та міжнародного веломарафону «GRVL200 – Ірпінь». У компанії переконані: спорт, здоровий спосіб життя та їхня пропаганда в наш час дуже потрібні суспільству.

Як одна з провідних українських компаній, що займаються виробництвом фільтрів для води, «Ecosoft» забезпечила учасників мото- та велозмагань подарунками, які допоможуть їм пити чисту і смачну воду, не забруднюючи довкілля. Це – фільтри зворотного осмосу, фільтри-глечики та еко-пляшки для води. Крім того, компанія «Ecosoft» подбала й про безпеку, надавши організаторам і учасникам заходів маски та антисептичні засоби власного виробництва.

«Спорт – це здоров’я. Чиста і безпечна вода – це теж здоров’я. Тому ми завжди дуже раді підтримувати такі заходи та їхніх учасників. Радію, що в Приірпінні проходять спортивні змагання такого масштабу. Це вражає!» – підкреслив СЕО компанії «Ecosoft» Андрій Мітченко.

Нагадаємо, в червні минулого року «Ecosoft» підтримав відкриту першість СТК «Сона» з мотокросу, яка проводилася вперше. Компанія, зокрема, забезпечила всіх спортсменів своїми антисептиками та захисними масками.

Також торік під час реконструкції інфекційного відділення Ірпінської міської лікарні «Ecosoft» за власний рахунок установив там