Реклама

У Коцюбинському затвердили селищний бюджет-2020

Photoeditorsdk Export 2019 12 20t181447.136

Коцюбинська селищна рада (Київська область) сьогодні, 20 грудня, затвердила бюджет селища на 2020 рік. Загальний обсяг кошторису становить близько 30 млн грн. Про це повідомив у соцмережі в. о. селищного голови Сергій Даніш.

За його словами, бюджет розвитку Коцюбинського на наступний рік – 17 млн грн. «За ці кошти ми плануємо зробити багато корисного для нашої громади. Зокрема, передбачені гроші на капітальну реконструкцію прибудинкових територій, заміну вікон у під’їздах усіх комунальних будинків, оновлення тепломереж, ремонт доріг. Також завершимо ремонт нового корпусу дитсадка «Ластівка» на вул. Пономарьова, 2/2 та почнемо будувати комунальний садочок на вул. Коцюбинського, 6», – розповів Сергій Даніш.

Також, за його словами, запланована «реалізація кількох важливих проєктів спільно з Ірпенем». «За кошти ірпінського бюджету відбудеться капітальний ремонт їдальні школи №18 та проєктування нового корпусу цього навчального закладу. А ще наступного року відкриємо у Коцюбинському нову амбулаторію! Працюватиме вона у приміщенні колишнього медичного стаціонару на вул. Лісова, 21. Ремонт і закупівля техніки здійснюватиметься за кошти бюджету Ірпеня. Тому очікуємо насичений і результативний для Коцюбинського 2020 рік!» – написав в. о. селищного голови.

Нагадаємо, у 2019 році в Коцюбинському були замінені вікна в під’їздах уже двох десятків багатоквартирних будинків, які належать до комунального житлового фонду.

Як повідомлялося, в цьому році в Коцюбинському вперше за багато років розпочали реконструкцію тепломереж і вже замінили більш ніж третину труб. Провести повне оновлення теплотрас планують за два-три роки.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама