Для будинків №1 та №2 ЖК «Атмосфера» у Вишневому змонтували газорегулюючий пункт

a26i2427-1024x683

На території житлового комплексу «Атмосфера» у м. Вишневому для будинків №1 та №2 змонтували газорегулюючий пункт (ГРП), який підтримує тиск газу в заданих параметрах. Зовнішні та внутрішні будівельно-монтажні роботи виконані в повному обсязі, в ГРП запущено газ. Про це повідомляє сайт Інвестиційної групи «Molodist», яка будує цей комплекс.  

Крім того в повідомленні зазначається, що в будинках №1 та №2 команда ІГ «Molodist» здійснила всі гідравлічні випробування та встановила котли. Раніше ці будинки були підключені до міської мережі водопостачання та каналізування. 

У компанії зауважують, що додаткову інформацію про динаміку будівництва, умови продажу та відповіді на інші питання стосовно житлового комплексу «Атмосфера» можна отримати у відділі реалізації нерухомості, що знаходиться поряд із будівельним майданчиком.

«Інвестиційна група “Molodist” – компанія, яка поєднує в собі багаторічний досвід будівництва, досконалі архітектурні рішення та унікальні технології проєктування і створення нерухомості. Наразі компанія споруджує житлові комплекси Ірпеня та Київщини: ЖК “Молодість”, ЖК “Олімп”, ЖК “Фаворит Premium”, ЖК “Irpin City”, ЖК “Chekhov Park”, ЖК “Атмосфера”, а також реалізувала найкращі  інфраструктурні об’єкти та пам’ятки культури в мальовничому Ірпені», – відзначається на сайті фірми.

Нагадаємо, раніше Інвестиційна група «Molodist» відзвітувала по хід будівництва ЖК «Атмосфера», а також житлових комплексів «Молодість», «Irpin City», «Олімп» та «Фаворит Premium».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!