Ірпінці протестували під Верховною Радою проти несправедливого районування (відео, фото)

109688869_2716909275219603_2089919816910568177_o

Представники Ірпеня сьогодні взяли участь в акції протесту українських громад проти невиправданих рішень при формуванні нових районів і визначенні їхніх адміністративних центрів. Акція відбулася біля Верховної Ради України. Ірпінці закликали парламентарів відмовитися від наміру створити Бучанський район замість Ірпінського.

«Сьогодні Ірпінь, Васильків, Переяслав, Вишгород, Славутич та інші громади з різних областей України об‘єдналися в протесті проти незаконної децентралізації та несправедливого районування! Партія “Батьківщина”, партія “Європейська солідарність”, партія ОПЗЖ та частина Зе-депутатів заявили, що не будуть голосувати за цей ганебний законопроєкт у такому вигляді. Громади мають бути почуті!» — зазначив на своїй сторінці у фейсбуці в. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов, який брав участь в акції.

«Сьогодні зібралися громади з Київської області й з усіх областей, які не дозволять проводити децентралізацію через коліно. Не можна робити несправедливої децентралізації! Ми вимагаємо, щоб це робилося тільки у відповідності до закону, до затвердженої методики Кабміну. Нас не треба заганяти в стійло. Треба чути людей, треба чути громади!» — заявив в. о. мера Ірпеня, виступаючи перед парламентом.